• /

UKRAINE

Про компанію Mondelēz International в Україні

«Монделіс Україна» — українське підприємство, що входить до групи компаній Mondelēz International. Компанія представлена в Україні брендами шоколадної продукції: Milka, «Корона»; печива: Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чіпсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls. До складу компанії в Україні входять Тростянецька шоколадна фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності ПрАТ «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях.

Наша географія

 • Kiev Office

  Офіс в Києві

  Офіс в Києві

  Центральний офіс ПрАТ «Монделіс Україна» розташований в Києві, в сучасному бізнес-центрі «Сенатор».

  Тут знаходяться невиробничі підрозділи компанії: відділи маркетингу, продажів, фінансів, логістики, управління персоналом, закупівель, ІТ, юридичний відділ та відділ з корпоративних питань.

 • Trostyanets chocolate factory

  Тростянецька шоколадна фабрика

  Фабрика ПрАТ «Монделіс Україна» в м. Тростянець

  На підприємстві за міжнародними стандартами якості виробляються продукти під такими популярними брендами, як «Корона», Milka, Alpen Gold, «Ведмедик «Барні», TUC, Oreo. Фабрика у Тростянці – одна з найпотужніших в Україні та має повний цикл переробки какао бобів. Продукція, вироблена на Тростянецькій фабриці, реалізується на внутрішньому ринку та експортується до країн Східної Європи та Центральної Азії. «Монделіс Україна» постійно опікується потребами місцевої громади Тростянця, роблячи свій внесок у допомогу лікарням, школам, дитячим садкам, спортивним товариствам.

 • Factory Chips Suite

  Фабрика «Чіпси Люкс»

  Фабрика «Чіпси Люкс»

  Фабрика ТОВ «Чіпси ЛЮКС» у с. Старі Петрівці – дочірнє підприємство «Монделіс Україна» та один із найбільших виробників картопляних чіпсів в Україні. Підприємство розташовано в селі Старі Петрівці Київської області і виготовляє картопляні чіпси під торговою маркою «ЛЮКС». Промислову та насіннєву картоплю компанія вирощує в рамках власної аграрної програми у співпраці з майже 40 господарствами України.

Які ми

 • Famous Brands

  ПИШАЄМОСЬ ВІДОМИМИ БРЕНДАМИ

  ПИШАЄМОСЬ ВІДОМИМИ БРЕНДАМИ

  Ми працюємо з відомими в усьому світі та українськими брендами. Якість та безпечність продукції для нас завжди на першому місці. Ми любимо наші бренди, бо самі теж їх споживаємо. Приєднуйся! Робота може бути смачною.

 • Accept Bold Challenges

  ПРИЙМАЄМО СМІЛИВІ ВИКЛИКИ

  ПРИЙМАЄМО СМІЛИВІ ВИКЛИКИ

  Наш ринок дуже динамічний: кожен день – новий виклик. Це дає нам можливості постійно вчитися, швидко рости та досягати відчутних результатів. Ми заохочуємо ініціативу та прагнення розвиватися. У Mondelёz ти можеш вчитися на досвіді колег з інших країн та робити міжнародну кар’єру. Роби більше, навчайся більше, будуй яскраву кар’єру!

 • Changing The World

  ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ

  ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ

  Ми – глобальна компанія, а отже мислимо та діємо масштабно. Ми дбаємо про навколишнє середовище та екологічність нашого виробництва. А як соціально відповідальний бізнес турбуємось не тільки про покупців та працівників, а й реалізуємо багато благодійних проєктів, допомагаючи школам, дитячим будинкам та лікарням.

  Стань частиною глобальної компанії, і разом ми зможемо змінити світ на краще.

 • Respect The Uniqueness

  ПОВАЖАЄМО УНІКАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО

  ПОВАЖАЄМО УНІКАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО

  Ми віримо, що саме пристрасть та унікальні особистості роблять нашу компанію сильнішою. Ми цінуємо вклад кожного у спільний успіх. У нас ти зможеш бути собою та вільно висловлювати свою думку. Ми підтримуємо один одного та відкрито спілкуємось з керівниками й колегами, адже знаємо, що працювати краще там, де є свобода, довіра та взаємна повага.

Додаткові ресурси

Зв'яжіться з нами

Контакти

Безкоштовна гаряча лінія для споживачів: тел.: 0 800 507 000

Питання, пов’язані з діяльністю ТОВ «Чіпси Люкс», а також продукції під торговою маркою «ЛЮКС» тел.: 0 800 508 877

Email: mdlz.consumer@mdlz.com

Зв’яжіться з нами, щоб залишити відгук чи запитання щодо продукці.

Запити ЗМІ просимо надсилати на адресу uamedia@mdlz.com

Локація офісу

"Монделіс Україна" м. Київ, вул. Князів Острозьких 32/2.
тел.: +38 050 705 27 00

Фабрики

Тростянецька фабрика ПрАТ "Монделіс Україна" м.Тростянець, Сумська область, вул. Набережна, 28а
тел.: +38 0542 703 410

ТОВ "Чіпси Люкс" с. Старі Петрівці, Вишгородський район, Київська обл. вул. Польова, 17
тел.: +38 044 393 51 00
факс: +38 044 393 51 35