• /

Мета та місія

У всьому світі межа між прийомом їжі та перекусом стає все більш розмитою. Перекус – момент, коли ти дозволяєш собі шматочок улюбленого снеку між основними прийомами їжі, стає все більш актуальним. І ми знаємо, що люди не хочуть стояти перед вибором між снеками та здоровим харчуванням.

МЕТА

Саме тому наша Мета у Mondelēz International полягає в тому, щоб надихати людей на правильний снекінг.

МІСІЯ

Щодня ми працюємо над тим, щоб створювати майбутнє снекінгу в усьому світі, пропонуючи споживачам правильні снеки, у потрібний час та зроблені як слід.

Завдяки нашому широкому асортименту снеків споживачі можуть вибрати те, що їм потрібно і коли це потрібно. Будь-який продукт приносить більше задоволення, коли ви знаєте, що він приготований із високоякісних інгредієнтів та без шкоди планеті.

Починаючи із відданих своїй справі шоколатьє та пекарів по всьому світу і закінчуючи моментом перекусу, у Mondelēz International ми знаємо, як надихати людей на правильний снекінг.

НАШІ ЦІННОСТІ Наші цінності відображені у всьому, що ми робимо. Вони впливають на наш стиль роботи та допомагають втілювати нашу головну мету – надихати людей на правильний снекінг.

Ми любимо наших споживачів та наші бренди. Ми добре знаємо і розуміємо потреби наших споживачів та партнерів та слідуємо їхнім очікуванням при реалізації нашої бізнес-стратегії.

Ми зростаємо щодня. Ми працюємо швидко та ефективно. Наші люди знаходяться у центрі всього, що ми робимо. Вони є рушійною силою нашого зростання.

Ми чинимо правильно. Завжди. Ми ставимося до всіх чесно та з увагою. Ми сильніші завдяки єдності, різноманіттю та рівним можливостям в нашій команді. Ми виконуємо свої зобов'язання, роблячи те, що правильно для наших споживачів, партнерів, брендів і для довкілля.