• /

Монделіс Україна

ПрАТ «Монделіс Україна» входить до складу Mondelēz International – одного з найбільших у світі виробників шоколадної продукції, печива, цукерок, жувальної гумки.

У Mondelēz International ми надихаємо людей на правильний снекінг в більш ніж в 150 країнах по всьому світу. Ми створюємо майбутнє снекінгу по всьому світу завдяки відомим глобальним та локальним брендам, таким як: печиво Oreo, belVita, LU, шоколад Milka, Toblerone, Cadbury Dairy Milk, льодяники Halls, Sour Patch Kids, а також жувальна гумка Dirol та Trident.

Mondelēz International – один із найбільших виробників снеків у світі, чистий дохід компанії у 2022 році склав близько 31 мільярдів доларів США. Ми виробляємо і продаємо різноманітні снеки, а саме: бісквіти (печиво, крекери та солені снеки), шоколад, жувальну гумку та льодяники, а у деяких країнах також і бакалійну продукцію та розчинні напої.

В Україні компанія Mondelēz International є одним із найбільших інвесторів в харчову галузь та представлена брендами, що дарують смачні миті радості: Milka, «Корона», Oreo, «Ведмедик «Барні», TUC, Belvita, Dirol, Halls, «Люкс».

Компанія працює в Україні з 1994 року й до 2013-го називалася «Крафт Фудз Україна». За час роботи на українському ринку Mondelēz International інвестувала у розвиток бізнесу значні кошти, налагодивши власні виробничі потужності в місті Тростянець, Сумської області та в селі Старі Петрівці, що поблизу Києва.

«Монделіс Україна» послідовно підтримує місцеві громади в регіонах нашої присутності, реалізуючи низку важливих соціальних та благодійних ініціатив. Для цього ми співпрацюємо з нашими партнерами – українськими благодійними фондами та організаціями. Зокрема, у співпраці із благодійним фондом «Фудбенк» ми регулярно передаємо продукцію людям у скрутних життєвих обставинах. Також спільно з благодійними фондами «Приятелі дітей» та «Благомай» ми надаємо гуманітарну допомогу лікарням, школам, дитячим садочкам та інших дитячим закладам.

З 2018 по 2021 рік Mondelēz International Foundation спільно з Центром «Розвиток КСВ» реалізували в Україні національну програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Проект сприяв розвитку здорового харчування, фізичної активності та свідомого ставлення до здоров’я серед школярів. Участь в програмі взяли понад 1700 шкіл та більше 250 000 школярів з різних куточків України, а також їхні батьки та вчителі. Крім цього, найбільш активні школи отримали гранти на STEM-обладнання на загальну суму близько 1 110 000 грн.

З початком повномасштабної війни Mondelēz International спільно із Mondelēz International Foundation оголосили про виділення 12 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу Україні та українським біженцям. Станом на початок 2023 року компанія вже передала 445 тонн власної продукції на благодійні потреби. Окрім цього, Mondelēz International фокусує свої зусилля на наданні необхідної підтримки українським лікарням, школам, дитячим закладам та постраждалим громадам. 

Більше про Сталий розвиток та добробут читайте за посиланням.

З Метою та Місією Mondelēz International можна ознайомитися тут.