Mondelez Turkey employees

Hakkımızda

“Mondelēz International, Inc. dünya çapında faaliyet gösterdiği 150 ülkede insanları doğru atıştırmaya teşvik eder.2018 yılı cirosu yaklaşık 26 milyar Amerikan Doları olan MDLZ, atıştırmalığın geleceğini bisküvide Oreo, belVita ve LU;  çikolatada Cadbury Dairy Milk ve Milka ve Toblerone; şekerde Sour Patch Kids ve sakızda Trident markalarıyla şekillendiriyor.   Mondelēz International, Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 ve Dow Jones Sustainability Index’in bir üyesi olmaktan gurur duyar.

MDLZ Turkey logo bubbles
About MDLZ Turkey

Lokasyonlar

GEBZE FABRIKA

Gebze Fabrikası şu anda 60'tan fazla üretim hattında Sakız, Şekerleme, Jöleli Şeker ve Çikolata üretmekte olup kapasite ve fiziki büyüklüğü bakımından Mondelez Avrupa ve Mondelez International'ın en büyük fabrikalarından biridir.

GEBZE FABRIKA

ATAŞEHİR OFİS

Ataşehir ofisimiz Nida Kule'de yer alıp, Genel Müdürlük departmanlarımız burada bulunmaktadır.

ATAŞEHİR OFİS
Make it Happen at Mondelez International
play button

Make it with Mondelēz International

Snacking Made Right
play button

Snacking Made Right

Bize Katılmanız İçin Nedenler

AŞK MARKALARI

Markalarımız insanların aşık olduğu türden, bu yüzden insanlarımız nerede çalıştıklarını tarif ettiklerinde bu aşkı hissederler. Tüm duyulara hitap eden bir ziyafet, çocukluk anılarının neşeli bir karışımı, eğlenceli bir zevk, zengin bir miras, gelecekteki yenilikler ve çeviklik.

AŞK MARKALARI
CESARET VEREN FIRSATLAR

CESARET VEREN FIRSATLAR

İşimizin hızlı hareket eden ve zorlu doğası, öğrenmek ve büyümek için önemli fırsatlar sunar. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve kendi başarınızı şekillendirmek için ihtiyaç duyduğunuz kişisel inisiyatif kapasitesini aldığınızdan emin olmaya çalışıyoruz. Daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin, daha fazla büyüyün.

KÜRESEL ETKİ

Gerçekten küresel olmak, sadece büyük olmakla ilgili değildir; asla küçük düşünmemektir. Son derece işbirlikçi, çok kültürlü topluluğumuzda çalışmak, bileşenlerin sorumlu bir şekilde hasat edilmesinden, sürdürülebilir ambalajdaki yeniliklere kadar dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için bir araya gelme fırsatları sunar.

KÜRESEL ETKİ
SENİN RENKLERİN

SENİN RENKLERİN

İş yerimizi harika yapan şeyin tutku ve kişilik olduğuna inanıyoruz, bu nedenle insanları kendileri olmaya, konuşmaya, farklı olmaya teşvik ediyoruz. Bu aynı zamanda birbirimizi desteklemek, akıllıca çalışmak ve dengeyi bulmak anlamına da gelir.

Kent Gida

Kent Gida

Kent Gıda 2013 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasına girmiştir. İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı listede de ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

Halen Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş Türkiye’de Mondelēz International Holdings LLC şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geleceğimizi Korumak

Sakız Ağacına Sevgi AşılıyoruzDaha lezzetli bir dünya yaratmak için çalişiriz. Bize göre lezzetli dünya, iyi yaşamak ve kendimize bügun iyi bakarken yarinlar için de hazirlikli olmaktir.

 

 

 

 Basın OdasıDaha Fazlasını Keşfet

Bize Ulaşın

Tüketiciler

Tüketici Danişma Hatti
0850 210 46 66
0800 261 99 11
* Sadece sabit hatlardan aramaya açıktır.

Tüketici Formu
Müşteri Formu

Şirket Merkezi-Gebze Fabrika

Cumhuriyet Mah.
2253. Sok. No: 11
41400 Gebze / Kocaeli
Tel: 0262 648 74 00
Fax: 0262 653 92 99

Ataşehir Ofisi

Barbaros Mah. Begonya Sk. No:3
Nidakule Ataşehir Kuzey, Kat 5,
Daire No 89-90-91-92-93-94
Ataşehir, İstanbul
Tel: 0216 547 63 00
Email: mondelezturkey@mdlz.com

Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş.

Uluçınar V.D.:544 004 3194
Mersis No: 0544 0043 1940 0015