• /

ECONOMIC INCLUSION & SUPPLIER DIVERSITY

Będąc globalnym liderem świata przekąsek, w Mondelēz International wierzymy, że przyszłość przekąsek będzie oparta na właściwym działaniu. Od tych, co pieką, po tych, co zbierają zamówienia, Mondelēz International inwestuje i tworzy miejsca pracy w różnorodnych społecznościach, w których żyją, pracują, nawiązują relacje i podjadają przekąski nasi pracownicy i klienci.

Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy

Od wyboru odpowiednich składników po innowacyjne opakowania, w Mondelēz International patrzymy przede wszystkim na to, jak nasze produkty wędrują z półki z powrotem do natury. Dzięki temu możemy zagwarantować Odpowiedzialne Przekąszanie. Ten przepis na sukces doprowadził do utworzenia programu Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy, który wspiera Mondelēz International w pozyskiwaniu innowacyjnych, ekonomicznych produktów i usług wysokiej jakości od przedsiębiorstw prowadzonych przez osoby należące do mniejszości, kobiety, osoby LGBTQ+, weteranów i/lub osoby niepełnosprawne.

„Tożsamość Mondelēz International i naszych społeczności oparta jest na tworzeniu inkluzywnego i zróżnicowanego łańcucha dostaw. Program Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy wspiera naszą filozofię świadomego inwestowania w sprawiedliwe i inkluzywne możliwości, pomagając jednocześnie opracowywać innowacyjne produkty i rozwiązania, aby dać naszym klientom dobre przekąski”.

SHAUN JONES, starszy kierownik ds. globalnego programu Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy

Zróżnicowani Dostawcy

Program Zróżnicowani dostawcy Mondelēz International jest skierowany do firm prowadzonych przez przedsiębiorców należących do mniejszości. Różnorodność zależy od kultury, regionu i kraju i może dotyczyć przedsiębiorstw, które w większości należą do osób z rasowej/etnicznej mniejszości, kobiet, osób należących do społeczności LGBT+, weteranów i/lub osób niepełnosprawnych.

Sieci społeczności

Mondelēz International wspiera różne organizacje zewnętrzne, które zapewniają certyfikację dla firm należących do mniejszości. Chociaż certyfikat nie jest wymagany, aby wziąć udział w programie Mondelēz International Zróżnicowani dostawcy, poniższe organizacje udostępniają zasoby, które mogą pomóc Ci rozwijać swój biznes.

  • National Minority Supplier Diversity Council (NMSDC)
  • Women’s Business Enterprise National Council (WBENC)
  • National LGBT Chamber of Commerce (NGLCC)
  • Disability: IN
  • National Veteran Business Development Council (NVBDC)
  • WEConnect International
  • Minority Supplier Development UK (MSDUK)

Dowiedz się więcej o różnorodności i inkluzywności w Mondelēz