• /

POLSKI

Marzeniem firmy Mondelēz International jest zapewnienie pysznych chwil radości naszym konsumentom dzięki naszym produktom, a naszym współpracownikom poprzez tworzenie przyjaznego miejsca pracy. Jesteśmy firmą, w której podejmujemy śmiałe decyzje, myślimy globalnie i jednoczymy zespoły w pracy nad wspólnym celem. Dołączcie do nas, a wspólnie zajmiemy się rozwojem naszych marek… i Waszej kariery.

Odtwórz Film

Nasza Historia

Można powiedzieć, że nasza historia sięga roku 1761 od powstania firmy Fry, producenta pierwszej współczesnej tabliczki czekolady… Lub momentu, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep w 1824 roku… Czy też 1846 roku wraz z powstaniem herbatników LU… Lub wyprodukowania pierwszych ciasteczek Nabisco w roku 1901. Jako Mondelēz International rozpoczęliśmy nasze działania w 2012 roku. Łączymy energię i pasję nowej firmy z potęgą i dziedzictwem ponad stuletnich marek oraz niemal 100 000 pracowników w 165 krajach. Posiadamy odpowiednią skalę i zasoby dużej organizacji, a jednocześnie szybkość, pasję, kreatywność i zwinność mniejszej firmy. I wierzymy, że to połączenie sił dużego i małego czyni nas wyjątkowym przedsiębiorstwem.

Nasz Świat

Świat szybko się rozwija - tak jak my. Odnosimy sukcesy w 165 krajach, ponieważ uważnie słuchamy i spełniamy potrzeby naszych klientów i konsumentów. Ponadto wiemy, że siła kryje się w zróżnicowaniu i że sukces opiera się na współpracy i wspólnym budowaniu. Gdziekolwiek prowadzimy naszą działalność - w Ameryce Północnej czy Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, czy też w regionie Azji i Pacyfiku - wszędzie szukamy nowych rozwiązań, aby iść dalej i szybciej, by móc sprawiać radość naszym konsumentom, stawiać wyzwania naszym współpracownikom i być dla nich źródłem inspiracji.

Odtwórz Film

Rozwój

Wierzymy, że każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy platformę, skupiającą setki aktywności edukacyjnych i kursów - Uniwersytet Mondelēz International. Tutaj znajdziecie wszystkie narzędzia potrzebne do podnoszenia umiejętności i budowania kariery, by stać się lepszym specjalistą, kierownikiem i liderem zespołu oraz zgromadzić wiedzę praktyczną i rozwinąć kompetencje zawodowe. Nasi pracownicy nieustannie się kształcą, także poza szkoleniami i salami konferencyjnymi - to szansa, którą mają w swojej pracy na co dzień!