• /

Türkçe

Mondelēz International'da sevdiğimiz markalarla çalışıyoruz ve her zaman olumlu bir etki yaratmanın peşindeyiz. Tutkuluyuz, meraklıyız ve yenilikleri seviyoruz. Zorluklara değer veriyoruz ve dinamik ve eğlenceli bir ortamda büyümeyi teşvik ediyoruz. Parçası olmaktan gurur duyduğumuz çok çeşitli bir kültüre ve topluluğa sahibiz. Her birimiz şirkete en iyi bileşenimizi, benzersiz kişiliğimizi getiriyoruz.

Tarihçemiz

Tarihimizin 1761 yılında (ilk modern çikolatayı üreten) Fry's ile başladığını söyleyebiliriz. Ya da John Cadbury'nin 1824'te ilk bakkalını açması... Ya da 1846'da LU kurabiyelerinin yaratılmasıyla... Ya da 1901'de ilk Nabisco kurabiyelerinin üretilmesiyle. Ancak 2012 yılında Mondelēz International'ın kuruluşuyla bir araya geldik. Yeni bir şirketin enerjisini ve tutkusunu, 100 yılı aşkın markaların ve 165 ülkede çalışan yaklaşık 100.000 çalışanın dayanıklılığı ve mirasıyla birleştiriyoruz. Büyük bir kuruluşun ölçeğine ve kaynaklarına, daha küçük bir şirketin hızı, azmi, yaratıcılığı ve çevikliği ile birlikte sahibiz. Ve inanıyoruz ki büyük ve küçüğün bu gücü bizi benzersiz kılıyor.

Dünyamız

Dünyamız hızlı hareket ediyor, biz de öyle. 165 ülkede başarılıyız çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için onları nasıl dinleyeceğimizi biliyoruz. Dahası, çeşitliliğin güç getirdiğini ve başarılı olmak için işbirliği yapmamız ve işimizi birlikte geliştirmemiz gerektiğini de biliyoruz. İş yapmaya başladığımız her yerden, Kuzey Amerika'dan Latin Amerika'ya, Avrupa'dan Orta Doğu ve Afrika'ya, Asya-Pasifik'e kadar, müşterilerimizi memnun etmeye devam edebilmek ve aynı zamanda dünya çapındaki meslektaşlarımızı zorlayıp ilham vermeye devam edebilmek için daha ileri ve daha hızlı gitmenin yeni yollarını arıyoruz.

Our Moments

Müşterilerimiz, son tüketicilerimiz, toplumlarımız ve iş arkadaşlarımız için lezzetli keyif anları yaratmaya inanıyoruz. İnsan bağlantılarının gücüne inanıyor ve çalışanlarımızı işlerinde ve toplumlarında olabileceklerinin en iyisi olmaları için teşvik ediyoruz. İlham almanın ve başkalarına ilham vermenin güçlü olduğuna inanıyoruz, bu nedenle çalışanlarımızı tutkularını açığa çıkarmaya ve becerilerini gönüllü olarak kullanmaya teşvik ediyor, başarılı topluluklar geliştirmeye ve küresel ve yerel ortaklarla sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmeye yardımcı oluyoruz.