• /

Markalarimiz

Snacking Made Right

Sakız, Şeker, Çikolata, Bisküvi. Mondelēz International’da keyifle yiyebileceğiniz aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürdürebileceğiniz yiyececekler üretiyoruz.

 • Bubblicious

  Bubblicious

  40 yıldır yetişkenlerin ve çocukların vazgeçemediği balonlu sakız Bubblicious, artık Tükiye'de! Eğlenceli, maceracı ve özgür bir marka olan Bubblicious, çıktığı andan itibaren hem yetişkinlerin hem de çocukların beğenisini kazandı.Birbirinden lezzetli iki çeşidiyle Bubblicious, tüketicilere büyük balonlar yapabilecekleri eğlenceli ve lezzetli bir sakız çiğneme deneyimi sunuyor.

 • Falim

  Falim

  Falım, “Yerel değerlerimize sahip çıkan marka kimliği ve damla sakızı çiğneme geleneğine dayanan marka kökleri ile Türkiye’de 7’den 70’e herkesin severek çiğnediği Türkiye’nin sakızı...Dünya’da sadece Türkiye’de bulunan “şekersiz sakız” kategorisindeki Falım markası, doğal ve şekersiz yapısı ve benzersiz kıvamı ile doğal damla sakızı çiğneme geleneğinin bugünkü temsilcisidir. Falım, yerel ve geleneksel değerleri sahiplenen bir markadır, tüketicilerine samimi, doğal ve eğlenceli bir iletişim tonu ile seslenmektedir. Falım, Türkiye’de en fazla tanınan ve tercih edilen 20 marka arasında bulunmakta ve bugüne kadar “Tanınmış Marka” belgesine sahip tek sakız markası olma özelliğini taşımaktadır.

  Falım, tüketicilerin gözünde yerel değerlere sahip çıkan, güvenilir, yenilikçi ve eğlenceli bir markadır. Hem yürüttüğü başarılı reklam kampanyaları, hem tüketicinin isteklerini karşılayan ürünleri, hem de üretimde kullandığı ileri teknoloji sayesinde Falım, Türkiye’de şekersiz sakız pazarının lideridir.

  Falım’ın aynı zamanda sosyal sorumluluk içeren 2013 yılında Tema Vakfı ile beraber yürüttüğü “Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz Projesi” de vardır.

  Falım’dan en son yenilik ise 2014 yılının başında piyasaya yeni sürdüğü zarf paket formatı olmuştur. Hem tekli hem de ikili olarak çıkan bu yeni zarf paketleri Falım tüketicisiyle Nane aromalı, Damla Sakızı aromalı ve Orman Meyveli olarak yerlerini almıştır.

 • First

  First

  1996 yılında sakız pazarına giren ilk şekersiz tatlandırıcılı sakız markası olan First her zaman yenilikleri takip eden, yenilikçi marka olmayı amaçlamıştır. First markası farklı ürün teknolojileri, lezzet kombinasyonları, çeşitli formlarda sunulan pratik ve kullanışlı ambalajlarıyla yenilikçi ve dinamik marka imajının altını çizmektedir. First markası bugün tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre ürün portföyünü oluşturan, bununla beraber trendleri çok yakından takip ederek kendini geliştiren bir markadır. Teknolojisi, ürün ve ambalaj formatlarıyla ilkleri Türkiye pazarına getiren First markası farklılaşan marka iletişimi ile de tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Gençlerin yoğun olarak vakit geçirdiği dijital platformlarda yenilikçi imajını güçlendirirken aynı zamanda tüketicileriyle interaktif iletişimini sürdüren First markası, çağın getirdiklerine hızlıca adapte olarak kendi tüketicilerinin her an yanında olmayı amaçlamaktadır. First’ün dijital dünyasını keşfetmek isterseniz www.facebook.com/firstsakiz veya www.twitter.com/firstsakiz adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 • Jelibon

  Jelibon

  1987 yılında Türkiye’nin ilk ve tek jelli şekeri olarak yola çıkan Jelibon, tüketicileri ile buluştuğu günden itibaren sevilen lezzetleriyle renkli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

  Rengini bitki özlerinden alan rengarenk şekerleriyle Jelibon, tüketicilerin eğlenceli anlarına eşlik ediyor ve yenilenen ambalajlarıyla büyük küçük herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.

  Jelibon’un rengarenk ve eğlenceli dünyasını keşfetmek için www.facebook.com/jelibon adresini ziyaret etmen yeterli!

 • Olips

  Olips

  Canlandıran Ferahlık. 1980 yılından beri ferahlık ihtiyacını karşılayan tek şeker markası: Olips Olips Xylitol içeren dolgusu ile bambaşka bir şeker yeme deneyimi sunuyor. Olips ağzınızda eridikçe şekerin içinden sıvı akıyormuş gibi hissediyor ve eşsiz ferahlığın tadına varıyorsunuz. Artık tüketicilerimiz gün içerisinde yaşamış oldukları stresten uzaklaşmak, tazelenmek ve ferahlamak istediklerinde Olips yiyecekler ve canlandıran kalıcı ferahlığı hissedecekler. Olips, klasikleşmiş Mentol & Okaliptus, Nane ve Limon & Portakal lezzetlerinin yanında, yepyeni Ballı & Limonlu çeşidini ferahlık isteyen tüm tüketicilerimizin beğenisine sunuyor. ‘Olips’ in dijital dünyasını keşfetmek isterseniz www.facebook.com/olips adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Milka

  Milka

  Kalpleri Yumuşatan Çikolata. Milka, 1901 yılında İsviçre’de üretildiği ilk günden beri çikolata severlere lila paketinin içinde dünyanın en yumuşak lezzetli çikolatasını sunuyor ve kalpleri yumuşatıyor. Yıllardır Avrupa’nın bir numaralı çikolata markası olan Milka, lila renkli paketi, lila ineği ve eşsiz lezzeti ile, 1993’ten beri Türk tüketicisinin de gönlünde taht kurdu ve Türkiye çikolata pazarında lider bir marka haline geldi. Milka’nın sihirli dünyasını daha yakından tanımak, Milka çikolatası ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kampanyalarımıza katılmak için www.milka.com.tr ‘yi ziyaret ediniz. Milka’nın dijital dünyasını keşfetmek isterseniz www.facebook.com/MilkaTurkiye veya www.twitter.com/Milka_TR adreslerinden ulaşabilirsiniz.

  Pazarlar: Argentina, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, France, Germany, Hungary, Italy, Netherlands, Poland, Romania, Russia, Spain, Türkiye, Ukraine

 • Oreo

  Oreo

  Dünyanın 1 numaralı bisküvisi, Oreo , ilk olarak 1912’de Amerika’da üretilmiştir.O zamanlarda iki kakaolu bisküvi üzerine Oreo logosu baskılı olan üretilen ürünümüz, şu anda bir bisküvinin çok ötesinde..

  Oreo klasikleşen Çevir , Tat, Batır sloganıyla, tüketicileri oyuna davet ediyor ve sadece bir bisküvi ile hayatlarında küçük oyun alanları yaratıyor.Sütle olan yakın arkadaşlığı da yine aynı şekilde bu sloganla daha da güçleniyor.

  Oreo'nun dijital dünyasını keşfetmek isterseniz www.facebook.com/oreo veya twitter.com/Oreo" adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 • Toblerone

  Toblerone

  Dünyanın İlk Üçgen Çikolatası. İsviçre’nin Bern kenti yakınlarında üretilen ve dünyanın en çok tanınan çikolatalarından biri olan Toblerone, bal-badem ve nugalı eşsiz lezzetinin yanı sıra, dünyadaki ilk üçgen çikolata olma özelliğini taşıyor.

  Pazarlar: Australia, Denmark, France, Germany, Middle East, Netherlands, Philippines, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, Türkiye, United Kingdom

 • Topitop

  Topitop

  Lolipop pazarının sevilen markası Topitop, eğlenmeyi, oyunları ve arkadaşlığı seven günümüz çocuklarının vazgeçilmez şekeri!

  Birbirinden lezzetli tatlarıyla Topitop Klasik ve düdük saplı şekeri ile müziği seven özgür ruhlu çocuklara hitap eden Topitop Music, çocuklara sonu gelmeyen eğlence sunar.

 • Missbon

  Missbon

  Benim keyifli dünyam.. Missbon, Türkiye’nin ilk akışkan dolgulu sert şekeri..

  Önce pürüzsüz parlak görünüşü, sonra karşı konulmaz kokusu ardından enfes tadı ve sonunda ulaşacağınız müthiş dolgusuyla eşsiz bir keyif.

  Klasik, Kahve, Elma&Çilek ve Vişne&Ahududu aromaları ile vazgeçilemeyen şeker Missbon, keyifli anlarınıza eşlik etmek için sizlerle.