ПрАТ «Монделіс Україна» входить до складу Mondelēz International – одного з найбільших у світі виробників шоколадної продукції, печива, цукерок, жувальної гумки.

У Mondelēz International ми надихаємо людей на правильний снекінг в більш ніж в 150 країнах по всьому світу. Ми створюємо майбутнє снекінгу по всьому світу завдяки відомим глобальним та локальним брендам, таким як: печиво Oreo, belVita, LU, шоколад Milka, Toblerone, Cadbury Dairy Milk, льодяники Halls, Sour Patch Kids, а також жувальна гумка Dirol та Trident.

Mondelēz International – один із найбільших виробників снеків у світі, чистий дохід компанії у 2020 році склав близько 27 мільярдів доларів США. Ми виробляємо і продаємо різноманітні снеки, а саме: бісквіти (печиво, крекери та солені снеки), шоколад, жувальну гумку та льодяники, а у деяких країнах також і бакалійну продукцію та розчинні напої.

                        

MDLZ Ukraine team members

 

«Монделіс Україна» є одним із найбільших інвесторів в харчову галузь України та представлена брендами, що дарують смачні миті радості: Milka, «Корона», Oreo, «Ведмедик «Барні», TUC, Belvita, Dirol, Halls, «Люкс». Компанія працює в Україні з 1994 року й до 2014-го називалася «Крафт Фудз Україна». За 28 років роботи на українському ринку компанія інвестувала у розвиток бізнесу понад 200 млн. дол. США, налагодивши власні виробничі потужності в місті Тростянець, Сумської області та в селі Старі Петрівці, що поблизу Києва.

«Монделіс Україна» - соціально-відповідальна компанія, що реалізує низку соціальних та благодійних ініціатив. Так вже багато років компанія співпрацює з благодійним фондом «Приятелі дітей», надаючи підтримку місцевим громадам в регіонах своєї присутності. Крім цього, спільно з благодійним фондом «Фудбенк» компанія передає продукцію людям у скрутних життєвих обставинах.

З 2018 по 2021 рік Mondelēz International Foundation спільно з Центром «Розвиток КСВ» реалізували національну соціальну програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Проект мав на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичної активності та свідомого ставлення до здоров’я серед школярів. Участь в програмі взяли понад 1700 шкіл та більше 250 000 школярів з різних куточків України, а також їхні батьки та вчителі. Крім цього, в ході проєкту найбільш активні школи отримали гранти на STEM-обладнання на загальну суму близько 1 110 000 грн.

Більше про Сталий розвиток та добробут читайте за посиланням.

З Метою та Місією Mondelēz International можна ознайомитися тут.