MDLZ Ukraine team members

«Монделіс Україна» є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, - всесвітнього лідера у виробництві печива, та другого найбільшого у світі виробника шоколаду, жувальної гумки та льодяників.

«Монделіс Україна» - це якісні бренди, що дарують смачні миті радості: «КОРОНА», MILKA, ОРЕО, «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», TUC, «Belvita!Добрий Ранок!», «ЛЮКС», DIROL, HALLS. Бренди Mondelēz на ринку снеків України наразі мають значну частку та знаходяться серед лідерів у своїх категоріях.

В Україні продукція компанії виробляється на двох фабриках - Тростянецькій фабриці ПрАТ «Монделіс Україна» та дочірньому підприємстві ТОВ «Чіпси Люкс». Продукція вироблена на зазначених підприємствах доступна для українських споживачів, а також експортується у понад 50 країн світу.

Компанія працює в Україні з 1994 року й до 2014-го називалася «Крафт Фудз Україна».

«Монделіс Україна» є одним із найбільших інвесторів в харчову галузь України. За 25 років роботи на українському ринку компанія загалом інвестувала у розвиток бізнесу понад 200 млн. дол. США, налагодивши в Україні власні виробничі потужності (два виробничі майданчики: шоколадні вироби (м. Тростянець), картопляні чіпси (с. Старі Петрівці, Вишгородський район).

За понад 25 років роботи в Україні компанія сплатила до державного бюджету понад мільярд гривень податків.

«Монделіс Україна» є соціально-відповідальною компанією та реалізує низку соціальних та благодійних ініціатив. Так, вже багато років компанія співпрацює з благодійним фондом «Фудбенк», передаючи продукцію компанії благодійним і громадським організаціям.

Також, вже 3 роки поспіль Mondelēz International Foundation разом з Центром «Розвиток КСВ» реалізовує унікальну національну соціальна програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я серед школярів. Лише за 2 роки програми у ній взяли участь понад 150 тисяч школярів з усіх областей України.

Для нас надзвичайно важливими є питання сталого розвитку. Так, до 2025 року Mondelēz International повністю перейде на придатну до вторинної переробки упаковку. Даний намір відображає нову Mondelēz International створювати майбутнє снекінгу у всьому світі, пропонуючи «правильні, виготовлені належним чином снеки, у правильний час». Для забезпечення цієї місії компанія дотримується принципів екологічності у виборі інгредієнтів, виробництві та транспортуванні своєї продукції.