Lady Smiling with Milka

Пошук вакансій

«Монделіс Україна» є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, - всесвітнього лідера у виробництві печива, та другого найбільшого у світі виробника шоколаду, жувальної гумки та льодяників. Наша мета - надихати людей на правильний снекінг. Наша місія: створюємо майбутнє снекінгу в усьому світі, пропонуючи правильний снек у потрібний час, зроблений як слід. 

 

Наша географія

Офіс в Києві

Центральный український офіс ПрАТ «Монделіс Україна» знаходиться в центрі Києва, в сучасному бизнес-центрі «Сенатор».

Тут знаходяться невиробничі підрозділи компанії: відділи маркетингу, продажів, фінансов, логістики, управління персоналом, закупівель, ІТ, юридичний відділ та відділ з корпоративних питань.

Kiev Office

Тростянецька шоколадна фабрика

 Тростянецька фабрика є виробничим підрозділом компанії «Монделіс Україна». На підприємстві за міжнародними стандартами якості виробляються продукти під такими популярними брендами, як «КОРОНА», MILKA, ALPEN GOLD, «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», TUC, OREO. Тростянецька фабрика – найпотужніша в Україні, що має повний цикл переробки какао бобів. Продукція, вироблена на Тростянецькій фабриці, реалізується на внутрішньому ринку та експортується до країн Східної Європи та Центральної Азії. Тростянецька фабрика постійно опікується потребами місцевої громади, роблячи свій внесок у допомогу лікарням, школам, дитячим садкам, спортивним товариствам.

Trostyanets chocolate factory

Фабрика «Чіпси Люкс»

ТОВ «Чіпси Люкс» є дочірнім підприємством «Монделіс Україна» і найбільшим виробником картопляних чіпсів в Україні. Підприємство розташовано в селі Старі Петрівці Київської області і виготовляє картопляні чіпсі під торговими марками «ЛЮКС» та Estrella. Промислову та насіннєву картоплю компанія вирощує в рамках власної аграрної програми у співпраці з майже 40 господарствами України. Більше 20% чіпсів йде на експорт в Білорусь, Молдову, Грузію та Азербайджан.

Factory Chips Suite
Make it Happen at Mondelez International
play button

Make It with Mondelēz International Ukraine

Snacking Made Right
play button

Snacking Made Right

Дізнатись більше