Mondelez Turkey employees

Hakkımızda

“Mondelēz International, Inc. dünya çapında faaliyet gösterdiği 150 ülkede insanları doğru atıştırmaya teşvik eder.2018 yılı cirosu yaklaşık 26 milyar Amerikan Doları olan MDLZ, atıştırmalığın geleceğini bisküvide Oreo, belVita ve LU;  çikolatada Cadbury Dairy Milk ve Milka ve Toblerone; şekerde Sour Patch Kids ve sakızda Trident markalarıyla şekillendiriyor.   Mondelēz International, Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 ve Dow Jones Sustainability Index’in bir üyesi olmaktan gurur duyar.

Lokasyonlar

GEBZE FABRIKA

Gebze Fabrikası şu anda 60'tan fazla üretim hattında Sakız, Şekerleme, Jöleli Şeker ve Çikolata üretmekte olup kapasite ve fiziki büyüklüğü bakımından Mondelez Avrupa ve Mondelez International'ın en büyük fabrikalarından biridir.

GEBZE FABRIKA

ATAŞEHİR OFİS

Ataşehir ofisimiz Nida Kule'de yer alıp, Genel Müdürlük departmanlarımız burada bulunmaktadır.

ATAŞEHİR OFİS
Make it Happen at Mondelez International
play button

Make it with Mondelēz International

Innovating for the future
play button

Mondeléz Gebze Plant Presentation Video

Bize Katılmanız İçin Nedenler

AŞK MARKALARI

Markalarımız insanların aşık olduğu türden, bu yüzden insanlarımız nerede çalıştıklarını tarif ettiklerinde bu aşkı hissederler. Tüm duyulara hitap eden bir ziyafet, çocukluk anılarının neşeli bir karışımı, eğlenceli bir zevk, zengin bir miras, gelecekteki yenilikler ve çeviklik.

AŞK MARKALARI

CESARET VEREN FIRSATLAR

İşimizin hızlı hareket eden ve zorlu doğası, öğrenmek ve büyümek için önemli fırsatlar sunar. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve kendi başarınızı şekillendirmek için ihtiyaç duyduğunuz kişisel inisiyatif kapasitesini aldığınızdan emin olmaya çalışıyoruz. Daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin, daha fazla büyüyün.

CESARET VEREN FIRSATLAR

KÜRESEL ETKİ

Gerçekten küresel olmak, sadece büyük olmakla ilgili değildir; asla küçük düşünmemektir. Son derece işbirlikçi, çok kültürlü topluluğumuzda çalışmak, bileşenlerin sorumlu bir şekilde hasat edilmesinden, sürdürülebilir ambalajdaki yeniliklere kadar dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için bir araya gelme fırsatları sunar.

KÜRESEL ETKİ

SENİN RENKLERİN

İş yerimizi harika yapan şeyin tutku ve kişilik olduğuna inanıyoruz, bu nedenle insanları kendileri olmaya, konuşmaya, farklı olmaya teşvik ediyoruz. Bu aynı zamanda birbirimizi desteklemek, akıllıca çalışmak ve dengeyi bulmak anlamına da gelir.

SENİN RENKLERİN


Daha Fazlasını Keşfet