people holding EISD sign

 

Będąc globalnym liderem świata przekąsek, w Mondelēz International wierzymy, że przyszłość przekąsek będzie oparta na właściwym działaniu. Od tych, co pieką, po tych, co zbierają zamówienia, Mondelēz International inwestuje i tworzy miejsca pracy w różnorodnych społecznościach, w których żyją, pracują, nawiązują relacje i podjadają przekąski nasi pracownicy i klienci.

Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy

Od wyboru odpowiednich składników po innowacyjne opakowania, w Mondelēz International patrzymy przede wszystkim na to, jak nasze produkty wędrują z półki z powrotem do natury. Dzięki temu możemy zagwarantować Odpowiedzialne Przekąszanie. Ten przepis na sukces doprowadził do utworzenia programu Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy, który wspiera Mondelēz International w pozyskiwaniu innowacyjnych, ekonomicznych produktów i usług wysokiej jakości od przedsiębiorstw prowadzonych przez osoby należące do mniejszości, kobiety, osoby LGBTQ+, weteranów i/lub osoby niepełnosprawne.

family sitting at table
Shaun Jones headshot

„Tożsamość Mondelēz International i naszych społeczności oparta jest na tworzeniu inkluzywnego i zróżnicowanego łańcucha dostaw. Program Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy wspiera naszą filozofię świadomego inwestowania w sprawiedliwe i inkluzywne możliwości, pomagając jednocześnie opracowywać innowacyjne produkty i rozwiązania, aby dać naszym klientom dobre przekąski”.

SHAUN JONES, starszy kierownik ds. globalnego programu Inkluzywność gospodarcza i zróżnicowani dostawcy

wheat

 

CO KUPUJEMY?

Półprodukty i składniki
Opakowania
Usługi logistyczne
Technologia / systemy informatyczne
Usługi marketingowe
Usługi biznesowe i zasoby nieprodukcyjne
Kapitał rzeczowy i usługi techniczne

globe

 

ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ

Zachęcamy certyfikowanych dostawców należących do mniejszości do zarejestrowania swoich firm w naszej sieci wewnętrznej.

REGISTER HERE
packages on conveyor belt

 

CENTRUM INFORMACJI DLA DOSTAWCÓW

Odwiedź nasze Centrum informacji dla dostawców, aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Mondelēz International. Od naszych dostawców i partnerów oczekujemy stosowania się do Kodeksu postępowania dla dostawców.

READ MORE
man and woman snacking

Zróżnicowani Dostawcy

Program Zróżnicowani dostawcy Mondelēz International jest skierowany do firm prowadzonych przez przedsiębiorców należących do mniejszości. Różnorodność zależy od kultury, regionu i kraju i może dotyczyć przedsiębiorstw, które w większości należą do osób z rasowej/etnicznej mniejszości, kobiet, osób należących do społeczności LGBT+, weteranów i/lub osób niepełnosprawnych.

Sieci społeczności

Mondelēz International wspiera różne organizacje zewnętrzne, które zapewniają certyfikację dla firm należących do mniejszości. Chociaż certyfikat nie jest wymagany, aby wziąć udział w programie Mondelēz International Zróżnicowani dostawcy, poniższe organizacje udostępniają zasoby, które mogą pomóc Ci rozwijać swój biznes.

  • National Minority Supplier Diversity Council (NMSDC)
  • Women’s Business Enterprise National Council (WBENC)
  • National LGBT Chamber of Commerce (NGLCC)
  • Disability: IN
  • National Veteran Business Development Council (NVBDC)
  • WEConnect International
  • Minority Supplier Development UK (MSDUK)

Dowiedz się więcej o różnorodności i inkluzywności w Mondelēz

mom and daughter eating cookies