Poland Baltics

Marzeniem firmy Mondelēz International jest zapewnienie pysznych chwil radości naszym konsumentom dzięki naszym produktom, a naszym współpracownikom poprzez tworzenie przyjaznego miejsca pracy. Jesteśmy firmą, w której podejmujemy śmiałe decyzje, myślimy globalnie i jednoczymy zespoły w pracy nad wspólnym celem. Dołączcie do nas, a wspólnie zajmiemy się rozwojem naszych marek… i Waszej kariery.

Nasza Historia

Można powiedzieć, że nasza historia sięga roku 1761 od powstania firmy Fry, producenta pierwszej współczesnej tabliczki czekolady… Lub momentu, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep w 1824 roku… Czy też 1846 roku wraz z powstaniem herbatników LU… Lub wyprodukowania pierwszych ciasteczek Nabisco w roku 1901. Jako Mondelēz International rozpoczęliśmy nasze działania w 2012 roku. Łączymy energię i pasję nowej firmy z potęgą i dziedzictwem ponad stuletnich marek oraz niemal 100 000 pracowników w 165 krajach. Posiadamy odpowiednią skalę i zasoby dużej organizacji, a jednocześnie szybkość, pasję, kreatywność i zwinność mniejszej firmy. I wierzymy, że to połączenie sił dużego i małego czyni nas wyjątkowym przedsiębiorstwem.

Discover Research, Development, Quality & Innovation
play button

Odtwórz Film


Obszary Kariery

Zapoznajcie się z możliwościami kariery w Mondelēz International, klikając każdy z obszarów poniżej.

Our World

Nasz Świat

Świat szybko się rozwija - tak jak my. Odnosimy sukcesy w 165 krajach, ponieważ uważnie słuchamy i spełniamy potrzeby naszych klientów i konsumentów. Ponadto wiemy, że siła kryje się w zróżnicowaniu i że sukces opiera się na współpracy i wspólnym budowaniu. Gdziekolwiek prowadzimy naszą działalność - w Ameryce Północnej czy Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, czy też w regionie Azji i Pacyfiku - wszędzie szukamy nowych rozwiązań, aby iść dalej i szybciej, by móc sprawiać radość naszym konsumentom, stawiać wyzwania naszym współpracownikom i być dla nich źródłem inspiracji.

Make it Happen at Mondelez International
play button

Snacking Made Right
play button

Diversity & Inclusion
play button

Rozwój

Wierzymy, że każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy platformę, skupiającą setki aktywności edukacyjnych i kursów - Uniwersytet Mondelēz International. Tutaj znajdziecie wszystkie narzędzia potrzebne do podnoszenia umiejętności i budowania kariery, by stać się lepszym specjalistą, kierownikiem i liderem zespołu oraz zgromadzić wiedzę praktyczną i rozwinąć kompetencje zawodowe. Nasi pracownicy nieustannie się kształcą, także poza szkoleniami i salami konferencyjnymi - to szansa, którą mają w swojej pracy na co dzień!

Innovating for the future
play button

Odtwórz Film